Jdi na obsah Jdi na menu
 


                Buněčná výživa zblízka

 

 

"Co je to Buněčná výživa?" 

 "Co může znamenat pro zdraví moje a zdraví mojí rodiny?"

 .....nejezte tolik červeného masa, nejezte tolik tuků, nejezte tolik cukru, soli atd.

 I když jsou tyto rady velmi dobré, mnoho lidí se ptá, co by tedy měli jíst a jak si mohou být jisti, že dostávají veškerou základní výživu jako vitamíny, minerály, protein a stopové prvky.
 

   DIETA   X   BUNĚČNÁ VÝŽIVA

Špatné návyky ve stravování, ale i při dietách, vedou k přebytkům tuků a cholesterolu. Rovněž způsobují nedostatek klíčových živin, které jsou denně potřebné pro naše buňky, abychom si udrželi zdraví a vitalitu a abychom umožnili buňkám růst, regeneraci a udrželi nejvyšší možnou orgánovou funkčnostSmutná pravda je, že pro velkou většinu lidí je průměrná dieta tak trochu dvojnásobné ohrožení zdraví, protože obsahuje přebytky v našem jídle, které jsou škodlivé a mohou vést k chorobám. Zároveň má však naše tělo nedostatek ostatních mikroživin, které jsou potřebné k udržení úrovně zdraví a vitality.

Buněčná výživa jednoduše znamená výživný program, který je sestaven tak, že buňky v našem těle jsou plně vyživovány.
Toto našim buňkám umožňuje růst, regeneraci a vykonávání své funkce s největší efektivností, která je možná. Výsledek je, že se cítíme a vypadáme lépe a jsme také schopni mít větší obranyschopnost proti chorobám a také kontrolovat naši váhu, pokud je to potřeba. Dodání pořádné výživy je značně komplikovanější, než se jednoduše vyhnout určitým přebytkům v průměrné dietě. Je to dokonce komplikovanější než přidání pár vitamínů, zdravého jídla, džusů atd..

Absorbování živin

Výživný program je dobrý začátek, ale skutečně jen začátek. Jednoduše jen používání dobré výživy nezpůsobí ten rozdíl, pokud Vaše tělo není schopno plně strávit a ještě důležitěji absorbovat všechny živiny.

   Většina živin, které konzumujeme, jsou absorbovány do našeho těla prostřednictvím klků v tenkém střevě, což jsou malé výběžky, které jsou specializovány na absorbování živin. Většina z nás bere za samozřejmost, že naše tělo absorbuje vše plně a efektivně. 

Díky špatným stravovacím návykům, neustálým dietám a stresu, který tak často provází dnešní moderní život, je absorbování živin do našeho těla sníženo a ovlivněno. Mnoho z nás jí správně, ale zdaleka nedosahujeme plné výživné hodnoty.

Jeden z velmi důležitých účinků buněčné výživy je jistota, že naše tělo absorbuje nejvyšší možný rozsah výživy, kterou požíváme.

   
Ale buněčná výživa zachází dokonce i dál.

 Důležitá část buněčné výživy je skupina mikroživin a bylin, které pomáhají energizovat buňky v těle, takže je jejich funkce více efektivní a přispívají k podpoře zlepšení zdraví a vitality. 

Nová buněčná výživa jde za běžné doporučení ve výživě, kterým jídlům se vyhnout atd.. Poskytuje nejlepší možné byliny a mikrovýživu, která je v jednoduché a příjemné formě na užívání.

Je také sestavena tak, že naše tělo je schopno vstřebat všechny výživné látky, které naše buňky mohou efektivně a kompletně využít. Přirozeným výsledkem tohoto procesu je, že jsou naše buňky lépe vyživovány. Jak my toto můžeme pocítit? Celkovým vzrůstem energie, vitality a činnosti. Zároveň si můžeme být jisti, že dostáváme ten druh výživy, který nám pomůže s lepší prevencí a bojem proti chorobám.

Je těžké projít všechny výživné a biochemické aspekty v několika odstavcích. Na druhou stranu je jednoduché vyzkoušet buněčnou výživu a cítit ten rozdíl.

Tady je naše doporučení.

Jestliže hledáte takový nutriční program, který Vám pomůže cítit rozdíl, tak my jsme přesvědčeni, že u nás najdete to, co hledáte.

Vyzkoušejte to.